۱۳۸۹ اسفند ۲, دوشنبه

بازداشت فله ای شهروندان معترض اول اسفند و انتقال به پلیس امنیت

دانشجونیوز: در پی برگزاری گرامیداشت یاد شهدای روز 25 بهمن بیش از 1500 تن از شهروندان معترض بازداشت شدند و به پلیس امنیت واقع در خیابان شریعتی انتقال داده شدند.
به گزارش دانشجونیوز در پی تجمع اعتراض آمیز مردم در روز یکم اسفند عدۀ زیادی از شهروندان معترض در سطح خیابان های تهران و شهرستان ها بازداشت شدند.
گفته می شود بازداشت ها به شدت زیاد و همچنین بی هدف بوده است. به طوریکه بازداشت ها به صورت فله ای بوده و هر شهروندی که نمادهای سبز با خود به همراه داشته است مورد بازداشت واقع می شده است.
بنا بر گزارش های رسیده به دانشجونیوز عده ای از بازداشتی های روز گذشته گه گفته می شود تعداد آنان به بیش از 1500 تن می رسیده به پلیس امنیت سروش واقع در خیابان شریعتی انتقال داده شده اند که البته تعدادی ا آنها امروز آزاد شدند ولی از سایر بازداشتی ها تاکنون خبر در دست نیست و بر نگرانی ها افزوده است.
مقر موسوم به «فاتب» (فرماندهی انتظامی تهران بزرگ)، که «پلیس پیشگیری» در آن مستقر بوده و در خیابان کارگر در حوالی میدان انقلاب می باشد نیز، از دیگر اماکنی است که بسیاری از بازداشت شدگان به آن‌جا منتقل شده و در این محل نگهداری می‌شوند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

تماس info.sedayezendani@gmail.com